Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, stan, wojennyZbliża się 31 rocznica ogłoszenia stanu wojennego. Młodzi Demokraci zapraszają do uczczenia pamięci wszystkich, którzy ucierpieli wskutek jego wprowadzenia.


- Ten dramatyczny moment w polskiej historii wciąż budzi wiele emocji i stwarza podziały. Dlatego chcemy, aby w tym jednym momencie zapłonęły znicze, emocje opadły, a komentarze ucichły. Pokażmy, że potrafimy się zjednoczyć dla dobra sprawy. Bądźmy w tym szczególnym momencie razem i wspólnie ułóżmy ze zniczy napis  „13 XII PAMIĘTAMY”. Zapraszamy o godz. 23.50 z 12 na 13 grudnia pod tablicę upamiętniającą miejsce zgromadzeń kołobrzeżan w latach 80-tych - zachęca Ziemowit Czerski z Młodych Demokratów.

 

informacje kołobrzeg, stan, wojenny

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama