Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

25 lutego 2024    |    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
25 lutego 2024    
    Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wolskiCzy Jerzy Wolski po 10 miesiącach ma już dość bycia zastępcą prezydenta do spraw społecznych? A może krytyka dodaje mu sił do dalszego działania?


Co Jerzy Wolski sądzi o stanie kołobrzeskiej oświaty? Dlaczego jest ona tak droga? Czy poziom kultury w ostatnim roku wzrósł? Co dalej z promocją Kołobrzegu? Czy brak 10 procent dofinansowania nie powinien być związany z odmową przyznania środków na dalsze finansowanie piłkarskiej Kotwicy? A wreszcie, jak po niemal roku swoją pracę ocenia sam Wolski? Zapraszamy w czwartek na godz. 10.00 do programu "Cztery Pory Miasta".

 

informacje kołobrzeg, wolski

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama