Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pomóżmy Przeżyć + WOŚP już w niedzielęXXI FINAŁ WOŚP - 13 stycznia 2013 roku. Bądźmy razem na Hali Milenium, by zbierać pieniądze dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów!!!


"Dzień 21. Finału, czyli 13 stycznia 2013 roku, będzie jak zawsze dniem pełnym optymizmu i radości. Skłaniać będzie Polaków do wspólnego bycia ze sobą, odsuwając choć na moment wszelkiego rodzaju troski i kłótnie. Niech ten dzień będzie także dniem, w którym troska o dzieci i seniorów będzie na ustach wszystkich, a następnie - niech nie będzie to tylko jeden dzień, ale cały rok naszych wytrwałych starań, aby polepszyć los wnuczków oraz ich dziadków" - tak do udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy zachęca Sztab Jurka Owsiaka na swojej oficjalnej stronie.

Kołobrzeg kolejny raz udowadnia, iż "specjalnego zaproszenia" do udziału w tej szczytnej akcji nie potrzebuje, a rosnąca z roku na rok frekwencja podczas koncertów charytatywnych "Pomóżmy przeżyć" jedynie potwierdza skuteczność i potrzebę jednoczenia się. 13 stycznia 2013 roku na Hali Milenium stanie się dniem wspomnień. Kołobrzeskie zespoły swymi piosenkami, tańcem i muzyką przeniosą nas w czarowny klimat lat 20-tych i 30-tych. "Powróćmy, jak za dawnych lat" - w myśl przewodnią tytułu tej piosenki - do utworów, które wielokrotnie od momentu swojego powstania do czasów obecnych interpretowane i wykonywane były przez największe gwiazdy polskiej piosenki. W tym szczególnym dniu i w nieco odmiennej interpretacji usłyszymy takie przeboje, jak: "Już nie zapomnisz mnie", "Nie kochać w taką noc to grzech", "Ach, jak przyjemnie", "Sex appeal", czy "Już taki jestem zimny drań" - w wykonaniu zespołów wokalnych Majol, Slytherin, Nekap oraz podopiecznych Jolanty Wójcik - Oszamaniec. Specjalną niespodziankę na koncert "Lata 20-te, lata 30-te" przygotował też zespół Retrowianki.

Sukni szelestem w świat czarownych walców, foxtrotów, quicksteepów przeniosą nas zespoły tańca towarzyskiego Pasja, Besta i Amber. Barwna historia bohaterek kultowego musicalu o tytule "Chicago" stała się pretekstem dla p. Haliny Puc i zespołu Algi, by stworzyć swoje choreografie. Muzyka amerykańska okresu międzywojennego stała się też inspiracją dla choreografów zespołu tanecznego TOP-TOYS. Izabela Bagińska i Marcin Konopacki już nie raz udowodnili, że nie jest im obcy żaden styl i rodzaj muzyki. Niesamowita elastyczność w tym zakresie cechuje także Małgorzatę Grotto, a Jej pomysłowość układów tanecznych jest w stanie sprostać każdemu wośp-owemu wyzwaniu. Tym razem Małgosia Grotto i zespół Vigor Style Dance Studio postawili na klimat włoskiej mafii lat 20-tych. Czy grono to zasili grupa pracująca pod bacznym okiem Kamila Czarneckiego? Okaże się to już 13 stycznia 2013 roku.

Tradycją koncertów charytatywnych "Pomóżmy przeżyć" jest to, że zaszczyca ją swoją obecnością lokalna grupa VIP-ów. W tym roku przy jej tworzeniu dzielnie wspomagają organizatorów choreografowie kołobrzeskich zespołów, proponując udział w koncercie rodzicom dzieci występujących w ich zespołach. Ilu śmiałków zatańczy zatem na wośpowej scenie niech pozostanie tajemnicą do samego końca!

Koncert tradycyjnie prowadzić będą Anna Mieczkowska i Marek Hok. Obiecujemy - nie Będziecie żałować, że drugą niedzielę stycznia 2013 roku spędzicie z nami. Po raz dwudziesty pierwszy bądźmy tego dnia z Jurkiem Owsiakiem!!!

 

Pomóżmy Przeżyć + WOŚP już w niedzielę

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama