Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, morsy, zlotOd 4 do 6 stycznia w Kołobrzegu odbywać się będzie największy w historii naszego miasta zlot morsów. W planach, obok kąpieli, jest wiele innych wydarzeń.


Po nie całym roku, zarząd, członkowie Kołobrzeskiego Klubu Morsów i Regionalne Stowarzyszenie Turystyczno-Uzdrowiskowe postanowili zorganizować zimą Międzynarodowy Zlot Morsów. W dniach 4-6 stycznia na plaży przy Kamiennym Szańcu powstanie specjalna Wioska Morsowa, w której będzie czekać dużo atrakcji sportowych, kulturalnych i rozrywkowych, m.in. lot balonem, ognisko, pokaz mody morsowej, kulig, jazda quadami, zaś 5 stycznia w sobotę odbędzie się konferencja naukowa o zaletach morsowania. Wieczorem, na Hali Milenium odbędzie się Bal Morsa, w niedzielę zaś główne wejście do wody. Przed wejściem odbędzie się parada morsów po strefie uzdrowiskowej.

Zaś tydzień później w dniu 13 stycznia, morsy pomogą Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Na plaży centralnej od godziny 10  do 12 będą zbierać pieniądze. Odbędzie się profesjonalna rozgrzewka z muzyką dance, każdy kuracjusz będzie mógł dołączyć do wspólnej rozgrzewki po wrzuceniu do puszki świątecznej złotówki, zaś wspólne zdjęcie z morsem kołobrzeskim będzie kosztować od 5 zł. Po wspólnej kąpieli będzie czekać zupa rybna i gorąca herbatka.

W każdą niedzielę odbywa się kąpiel Kołobrzeskiego Klubu Morsów przy molo o godzinie 11:00, o 10:40 zaczyna się wspólna rozgrzewka fitness. Po wspólnej kąpieli, na morsów czeka gorąca herbatka. - Morsowanie w Kołobrzegu jest coraz modniejsze. W klubie zapisanych jest ponad sto osób. Zapraszam do wspólnych kąpieli, za zaletą tego jest to, że morsy nie chorują i super się czują - zapewnia prezes klubu Przemysław Kiełkowski.

 

informacje kołobrzeg, morsy, zlot

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama