Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, tryton, wośpJuż po raz  kolejny POSP TRYTON wraz z Komendą Powiatową Straży Pożarnej zagra z WOŚP. Zapraszamy wszystkich przed ratusz od 10.00.


Gwarantujemy sympatyczną atmosferę i wiele atrakcji. Szczególnie polecamy gorącą herbatę,smaczną grochówkę, chleb ze smalcem. Wszyscy zainteresowani będą mogli zajrzeć do samochodu bojowego, stanąć za sterami specjalistycznego pontonu, zrobić sobie zdjęcie w bojowym hełmie, a wszystko za przysłowiową złotówkę wrzuconą do skarbonek WOŚP. Nasi najmłodsi goście zostaną obdarowani okolicznościowymi naklejkami. Po raz pierwszy   w tym roku organizujemy  aukcje zdjęć ukazujących piękno otaczającego nas świata, tego bliższego (Bałtyk) i bardzo dalekiego (Azja, Afryka, Ameryka). Zdjęcia są efektem pasji członków POSP TRYTON i na pewno będą idealną ozdobą do domu lub biura.

 

Czekamy na wszystkich,bawmy się i zagrajmy razem

POSP TRYTON

informacje kołobrzeg, tryton, wośp

informacje kołobrzeg, tryton, wośp

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama