Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, pawłowski, dyrektor, muzeumWe wtorek o godz. 10.00 zapraszamy na rozmowę z dyrektorem Muzeum Oręża Polskiego Pawłem Pawłowskim. Tematem będzie m.in. 50-lecie tej jednostki.


Kołobrzeskie muzeum obchodzi w tym roku 50 lat swojego istnienia. Na jednej z ostatnich sesji Rady Powiatu, apelowano o jubileuszowy budżet na jubileusz muzeum, ale na sesji budżetowej napomknął o tym tylko radny Łukasz Czechowski, którego ostatecznie bardziej zainteresowała sprawa monitora na parterze starostwa, niż funkcjonowanie muzeum. A poza tym, zapytamy dyrektora o rozwój muzeum i i o to, jak mają wyglądać najbliższe lata.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama