Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, miastokolobrzeg.tvDziś rozpoczynamy transmisję na żywo już w okolicach godziny 14.30. Kolejna transmisja rozpocznie się około godziny 19.00. Zapraszamy do oglądania.


Około godziny 14.30 rozpoczniemy transmisję z kawiarni "Widokówka" w ośrodku "Perła Bałtyku. W konferencji prasowej udział weźmie marszałek województwa Olgierd Geblewicz, członek zarządu województwa Anna Mieczkowska, poseł Marek Hok, prezydent Janusz Gromek oraz prezes spółki Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. Mateusz Korkuć. W czasie spotkanie przekazana zostanie umowa zawarta między Województwem Zachodniopomorskim a Ministerstwem Skarbu Państwa w sprawie nieodpłatnego zbycia akcji uzdrowisk w Kołobrzegu i Świnoujściu.

O godzinie 19.00 rozpoczniemy transmisję ze Spotkania Noworocznego prezydenta i starosty kołobrzeskiego. Podczas uroczystej gali, wręczone zostaną Koniki przyznane przez kapitułę prezydenta i kapitułę dziennikarską oraz Perły Powiatu przyznane przez starostę kołobrzeskiego. Zapraszamy.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama