Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, miastokolobrzeg.tvDziś rozpoczynamy transmisję na żywo już w okolicach godziny 14.30. Kolejna transmisja rozpocznie się około godziny 19.00. Zapraszamy do oglądania.


Około godziny 14.30 rozpoczniemy transmisję z kawiarni "Widokówka" w ośrodku "Perła Bałtyku. W konferencji prasowej udział weźmie marszałek województwa Olgierd Geblewicz, członek zarządu województwa Anna Mieczkowska, poseł Marek Hok, prezydent Janusz Gromek oraz prezes spółki Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. Mateusz Korkuć. W czasie spotkanie przekazana zostanie umowa zawarta między Województwem Zachodniopomorskim a Ministerstwem Skarbu Państwa w sprawie nieodpłatnego zbycia akcji uzdrowisk w Kołobrzegu i Świnoujściu.

O godzinie 19.00 rozpoczniemy transmisję ze Spotkania Noworocznego prezydenta i starosty kołobrzeskiego. Podczas uroczystej gali, wręczone zostaną Koniki przyznane przez kapitułę prezydenta i kapitułę dziennikarską oraz Perły Powiatu przyznane przez starostę kołobrzeskiego. Zapraszamy.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama