Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, fregata, restauracjaNajwiększa Sala Bankietowa w centrum Kołobrzegu czeka na Twoje przyjęcie. Wkrótce zostanie tam otwarta także kawiarnia. Zobacz nową odsłonę Fregaty (tekst spons.).


Restauracja FREGATA to obiekt z wieloletnią tradycją, funkcjonujący jeszcze w przedwojennym Kołobrzegu jako kasyno oficerskie. Po wojnie, znajdowała się tu popularna kołobrzeska restauracja.

W znanym wszystkim kołobrzeżanom budynku przy ul. Dworcowej, zakończono niedawno kapitalny remont. Wnętrze restauracji zmieniło swój wygląd nie do poznania. Podzielone zostało na dwie części. W przytulnej kawiarni będzie można wypić świetną kawę i zjeść doskonałe ciasta własnego wypieku.

Największym atutem obiektu jest przestronna Sala Bankietowa na 180 miejsc. Tu zrealizujesz swoje przyjęcie urodzinowe, uroczystości komunijne, przyjęcia ślubne, spotkania rodzinne i firmowe czy studniówkę. Pomieszczenia zostały przebudowane i przystosowane do wymagań Klientów. Są wspaniałe korytarze, gustowna szatnia oraz szykowne toalety. Jasne tonacje kolorów powodują, że pomieszczenia są widne i ciepłe. Jednym słowem jest to miejsce, w którym można spędzić niezapomniane chwile. Nie ma drugiego takiego miejsca w centrum Kołobrzegu. Przyjdź, zobacz i przekonaj się sam.

FREGATA
ul. Dworcowa 12
tel. 94 35 237 87
fregata.kolobrzeg@wp.plreklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama