Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, rck, za horyzontem, afrykaO leżącym w środku Afryki Kongu opowie w RCK podróżnik i kolekcjoner sztuki afrykańskiej, były członek Legii Cudzoziemskiej Stanisław Wadecki.


Stanisław Wadecki jest podróżnikiem trochę w stylu Henrego Mortona Stanleya, odwiedzającym od lat "zakazane" kąty Afryki, tereny wstrząsane nieustannymi wojnami "zapomniane od Boga i ludzi", gdzie nie zapuszczają się na wycieczki w świetle jupiterów telewizyjni trawelebryci.

Jego podróże wymagające autentycznej odwagi dają mu szansę poznania prawdziwej Afryki, bez fałszywej egzotyki przeznaczonej dla turystów i na użytek kamer Europejczyków, dalekiej od wyobrażeń o Afryce "tam - tamów" i polowań na grubego zwierza, którą wynieśliśmy zarówno z książki Sienkiewicza, jak i z filmów "W pustyni i w puszczy". Styka się z wszechobecną biedą i przemocą, życiem w warunkach nieporównywalnych do życia jakie znamy.

Serdecznie zapraszamy:
opowiada Stanisław Wadecki
19.01.2013 (sobota), godz. 17:00
sala widowiskowa RCK,
wstęp wolny, od 16 roku życia

 

informacje kołobrzeg, rck, za horyzontem, afryka

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama