Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, sejsa, rada, miastaZapowiada się kolejna ciekawa sesja Rady Miasta. Najciekawsze punkt posiedzenia to podwyżka cen biletów autobusowych. Sesja u nas od godz. 10.00.


Tradycyjnie, we współpracy z Telewizją Kablową Kołobrzeg zapraszamy na transmisję XXVII sesji Rady Miasta w piątek od godz. 10.00. Retransmisja w TKK już w sobotę 19 stycznia w paśmie programów popołudniowych.

Najważniejszymi punktami tego posiedzenia to projekt dot. podwyżek cen biletów w autobusach Komunikacji Miejskiej. W Klubie PO zarządzono dyscyplinę głosowania, ale nie wiadomo, czy uda się zgromadzić wystarczającą liczbę radnych popierających ten projekt. Wszystko wyjaśni się w piątek. Kolejny ważny projekt dotyczy upoważnienia prezydenta do podpisania porozumienia międzygminnego w sprawie taryfy na wodę i ścieki.

Porządek obrad XXVII sesji Rady Miasta Kołobrzeg, która odbędzie się w dniu 18 stycznia 2013 r. o godz. 10.00 w dużej sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kołobrzeg - ulica Ratuszowa 13.
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.
2. Sprawozdanie Prezydenta Miasta z wykonania uchwał Rady oraz informacje o przeprowadzonych przetargach.
3. Podjęcie uchwał w sprawie:
- ustalenia cen i opłat za usługi przewozowe lokalnego transportu zbiorowego na terenie Gminy Miasto Kołobrzeg, wykonywane przez Komunikację Miejską w Kołobrzegu sp. z o.o.
- określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Gmina Miasto Kołobrzeg oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków
- zawarcia porozumienia międzygminnego
- uchylenia uchwały Nr LIII/608/02 Rady Miejskiej w Kołobrzegu z dnia 13 sierpnia 2002 r. w sprawie zwolnienia z podatku od nieruchomości
- przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru miasta Kołobrzeg - Uzdrowisko Wschód dla terenu położonego przy ul. F. Chopina i T. Kościuszki
- przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru miasta Kołobrzeg - Uzdrowisko Wschód dla terenu położonego przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego
- sprzedaży na rzecz dotychczasowego najemcy domu jednorodzinnego wraz ze sprzedażą działki i udzielenia bonifikaty
- nadania Statutu Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Galla Anonima w Kołobrzegu
- nadania Statutu Regionalnemu Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta
4. Sprawozdanie Prezydenta Miasta z działalności między sesjami
5. Interpelacje i zapytania radnych oraz odpowiedzi
6. Wolne wnioski i informacje
7. Zamknięcie sesji

 

informacje kołobrzeg, sejsa, rada, miasta

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama