Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, powiat, konkursStarostwo oraz Zespół Szkół Ekonomiczno- Hotelarskich ogłaszają ogólnopolski konkurs na projekt albumu o naszym powiecie pn.: „Miejsce atrakcyjne turystycznie”.


To już trzecia edycja konkursu "Powiat Kołobrzeski w oczach grafików", tym razem na projekt albumu przedstawiający Powiat Kołobrzeski. Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu oraz Zespół Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich w Kołobrzegu:€“ Anna Antkiewicz oraz Sebastian Macioszek. Celem konkursu jest wyłonienie spośród zgłoszonych do udziału w konkursie prac, zwycięskiego projektu, stanowiącego utwór plastyczny. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie jeden projekt albumu (składający się z 1 - 3 zdjęć).

Zwycięskie fotografie mają szansę znaleźć się w oficjalnych folderach turystycznych i informacyjnych Powiatu Kołobrzeskiego, a wraz z innymi wyróżnionymi pracami, stanowić będą również wystawę w budynku Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu. Uczestnikiem konkursu może być każdy, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania!

Patronat nad konkursem objął Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Termin składania zgłoszeń upływa 31 marca 2013 roku.

Do pobrania:

Oświadczenie z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych
Regulamin konkursu
Zgłoszenie

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama