Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

27 marca 2023    |    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan
27 marca 2023    
    Imieniny: Lidia, Ernest, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, monodramRegionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza w sobotę 23 lutego o godz. 19.00 na spektakl „Zapis automatyczny” Teatru Porywacze Ciał z Poznania.


Spektakl zdobył uznanie krytyków teatralnych. W maju 2012 r. otrzymał  Grand Prix 10 Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego w Warszawie, został także wymieniony w rankingu „najlepszy, najlepsza, najlepsi w sezonie 2011-2012” miesięcznika „Teatr”.

To zaskakujące niespodziewanymi zwrotami akcji solowe show Macieja Adamczyka, podczas którego publiczność bawi się świetnie. Aktor wchodzi w różne role, kpi z samego siebie ale i otaczającej rzeczywistości. Między wierszami wyłania się pytanie o to, kim jesteśmy.

Porywacze Ciał to teatr, który nie wstydzi się inspiracji popkulturą, nie wstydzi się być przystępny, być "dla ludzi", a jednocześnie nie umniejsza inteligencji widzów.

Bilety: w przedsprzedaży do dnia 21.02 – 20 zł , od dnia 22.02 – 30 zł.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama