Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, mec, ciepło, awariaOd wtorku od rana na Ogrodach nie będzie ciepła. Miejska Energetyka Cieplna musi usunąć usterkę związaną z wyciekiem wody. Po południu ciepło wróci.


Jak mówi prezes MEC Mariusz Dziura, od kilku dni na Ogrodach był wyciek ciepłej wody, który dziś udało się zlokalizować przy ul. Czarnieckiego. We wtorek rano zostanie zakręcony dopływ ciepłej wody do tej części miasta, a uszkodzenie naprawią ekipy, które już dziś zgromadziły w tym miejscu swój sprzęt, tak, aby prace przebiegały szybko i aby ciepło bez zbędnej zwłoki powróciło do mieszkań. Za utrudnienia MEC przeprasza.

Fot. archiwum

 

informacje kołobrzeg, mec, ciepło, awaria

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama