Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, miastokolobrzeg.tv, studio 103Zapraszamy na kolejną audycję w kanale Miastokolobrzeg.tv o tematyce kulturalnej. Po raz pierwszy nadamy 2-godzinny blok w internecie na żywo.


Program poprowadzi Małgosia Dejneko i Mariusz Wolański. Będziemy nadawać na żywo w piątek 1 marca od 9 do 11. Odwiedzi nas sporo gości. Na rozmowę polityczną wpadnie poseł Marek Hok. O kulturze i ciekawych wydarzeniach porozmawiamy m.in. z Grzegorzem Arabasem, Jarosławem Banasiem, Pawłem Pawłowskim czy Antonim Szarmachem. Odwiedzi nas również ekipa z RCK oraz z salonu BARBAB.

Obok rozmów z zaproszonymi gośćmi przygotowaliśmy materiał filmowy. Odwiedzimy zimowy Ekopark, powrócimy na wystawę twórców nieprofesjonalnych, posłuchamy fragmentów książki księdza prałata Józefa Słomskiego. Nadamy film o żołnierzach wyklętych, bowiem 1 marca jest poświęcony właśnie tym żołnierzom, którzy sprzeciwiali się Polsce okupowanej przez komunistów. Nadamy również pierwszy odcinek "Kołobrzeskiej Kroniki Filmowej", tytuł odcinka: "Dziuro, pozwól żyć".

Tego dnia uruchomimy także portal Miastokolobrzeg.tv, na którym będzie można oglądać na bieżąco naszą telewizję, a także skorzystać z naszego redakcyjnego archiwum materiałów video. Oczywiście, transmisja na żywo także na portalu Miastokolobrzeg.pl. Zapraszamy!

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama