Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Specjalnie z myślą o Was drogie Panie, przedłużamy w  tym roku Dzień Kobiet o cały tydzień: zapraszamy do nas od 4 do 10 marca! (tekst sponsorowany).


Dla nas Dzień Kobiet jest ważnym świętem. Nasze DAY SPA powstało z myślą o tym, by kobiety mogły choć na chwilę zapomnieć o codzienności, wypocząć i zadbać o swoją urodę. Specjalnie z myślą o Was drogie Panie, jak co roku przedłużamy Dzień Kobiet o cały tydzień od 4 do 10 marca.

Przygotowaliśmy dla Was niezwykłe wiosenne oferty - znajdują się wśród nich zabiegi oczyszczająco-relaksujące, które pomogą zadbać o Twoje ciało i twarz w sposób szczególny, dodadzą Ci  pozytywnej energii i niezwykle Cię zrelaksują.

Szczególnie polecamy japoński rytuał „Kwitnąca wiśnia”. Pobudza mikrocyrkulację krwi, dotlenia i energetyzuje skórę. Poprawia jędrność i spoistość skóry. Nawilża, odżywia i optymalnie natłuszcza, nie zostawiając na skórze tłustego filmu. W delikatny sposób niezwykle skutecznie wygładza powierzchnię skóry. Przywraca jej jedwabistą gładkość i delikatność. Otula aromatem soczystej wiśni.

Wiosna tego roku stoi pod znakiem idealnego manicure, który jest obowiązkowym elementem dbania o siebie. Niepomalowane paznokcie są odpowiednikiem popękanych pięt latem. Kolory obowiązujące to cieliste, naturalne róże, czerń i biel, a także manicure francuski.

W tym '”kobiecym tygodniu” Gałązka Oliwna ma również dla naszych drogich klientek prezent. Do każdego zabiegu kosmetycznego, fryzjerskiego czy SPA, drugi zabieg dobieramy gratis.

A tego wyjątkowego dnia, 8 marca, wszystkie Klientki otrzymają od nas dodatkowo w prezencie stylową torbę na zakupy.

P.S. Panom przypominamy, że najlepszym upominkiem dla Pań na każdą okazję jest bon upominkowy Gałązki Oliwnej.

Gałązka  Oliwna  -  tu  rozdajemy  urodę,  tu  rozdajemy  młodość


Zapraszamy i do zobaczenia!

Gałązka Oliwna
ul. Mariacka 12 (za Bryzą)
tel. 94 35 123 82
www.galazkaoliwna.pl


Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/galazkaoliwna?ref=ts&fref=ts

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama