Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, karaokeDruga odsłona konfrontacji wokalnych odbędzie się pod hasłem "Szalone lata 60-te" i będzie miała miejsce 10 marca 2013 roku na Hali Milenium od godz. 17.00.


Będziemy zbierać pieniądze na leczenie 11-letniego mieszkańca Trzebiatowa – Miłosza Smal. Miłosz Smal urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową i wieloma jej skutkami. Jest dzieckiem bardzo inteligentnym. W wieku 3 lat poznawał litery, a mając 4 i pół zaczął biegle czytać. Jest fanem Kaczora Donalda, a czytanie, język angielski i komputer to jego wielka pasja. Uwielbia rozgrywki sportowe, ma ogromną wiedzę na temat sportu, i jak sam mówi, chciałby kiedyś zostać komentatorem sportowym. Mimo, że jest przykuty do wózka, Miłosz jest chłopcem bardzo pogodnym. Rodzice Miłosza są nauczycielami i tylko dzięki wsparciu fundacji i wpłatach 1% mogło dojść do uczestnictwa Miłosza w turnusie rehabilitacyjnym. Wtedy jednak okazało się, że jego dziecięcy wózek inwalidzki nie jest przystosowany do samodzielnego pokonywania barier architektonicznych, do jazdy aktywnej, czyli takiej, aby mógł samodzielnie pokonywać wszelkie przeszkody. Rodzice Miłosza są właśnie w trakcie poszukiwania takiego wózka, jednak koszt nowego, aktywnego wózka do samodzielnej jazdy to wydatek rzędu 10 tys. złotych.

W rytmie lat 60-tych, bawić będą się Ci wszyscy, którzy niedzielny wieczór, 10 marca 2013 roku, zechcą spędzić z organizatorami i naszymi drużynami. Każda grupa, nad którą pieczę muzyczną sprawują liderzy wokalni, by stanąć w tę niedzielę przed Państwem, musiała zmierzyć się z repertuarem Czesława Niemena, Kasi Sobczyk, Karin Stanek, Sławy Przybylskiej, Heleny Majdaniec, Ludmiły Jakubczak, a także zespołów Skaldowie, Czerwone Gitary i Filipinki. W szranki konkursowe staną zatem drużyny wytypowane przez:

- Regionalne Centrum Kultury – lider Michał Pfeif
- Hotel Zdrojowy Pro-Vita – lider Piotr Sak
- Kołobrzeską Lokalną Grupę Rybacką - lider Maciej Pasternak
- Zespół Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich - lider Paweł Stegienta
- Zespół Szkół Mechanicznych - lider Darek Dąbrowski
- Chór "Pionier" - lider Jola Wójcik – Oszmaniec
- Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym – lider Paulina Derewońko
- Przedszkole nr 2 – lider Edyta Karczewska
- Majol Gold – lider Marian Oszmaniec
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – lider Weronika Dziędziura

Wszystkie grupy oceniać będzie jury w składzie: Małgorzata Grotto – choreograf, instruktor tańca i założyciel Vigor Style Dance Studio, Magdalena Juszczyńska – główna trenerka i założycielka Klubu "Fitness" Milenium Kołobrzeg, Maja Hyży – wokalistka i muzyk, o której cała Polska usłyszała za pośrednictwem programu "X Factor" oraz Kamil Czarnecki – znakomity tancerz, finalista programu "You can Dance" i aktor dwójkowego hitu "Tancerze". Koncert po raz drugi poprowadzi dziennikarz Telewizji Kablowej Kołobrzeg i radny Rady Miasta Kołobrzeg w jednej osobie – Adam Wieczorek. Oprawą muzyczną i odpowiednimi podkładami z karaoke zajmuje się, tak jak i w roku ubiegłym, Artur Sempruch.

"Bitwę na karaoke" urozmaicą także swoimi występami dwa zespoły taneczne – ALGI i VSDS, a szczególnie grupa najstarsza Yo Mama, która skutecznie przeciera szlaki ku zwycięstwu w programie polsatowskim "Got to Dance". Na wszystkich, którzy zechcą finansowo wesprzeć Miłosza Smal i jego rodziców czekać będzie w niedzielę 10 marca 2013 roku o godz.17.00 także dodatkowa atrakcja. Swoje stoisko przygotowuje firma kosmetyczna AVON. Tam na rzecz Miłosza będzie można wykonać sobie piękny makijaż, manikiur oraz masaż dłoni. Przewidziana jest także loteria fantowa.

Zapraszamy – hala "Milenium" godz. 17.00, niedziela 10 marca 2013 roku. Jeżeli już teraz ktoś z Państwa chciałby wesprzeć Miłoszka podajemy nr konta, na który można dokonywać wpłat: Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa konto 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 z dopiskiem darowizna na rzecz 3982 Miłosza Smal.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama