Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, plewko, miastokolobrzeg.tvW środy o godzinie 10.00 będziemy gościli Krzysztofa Plewko. Wybrane tematy, krytyka władzy, czyli mówiąc w dużym skrócie: Miasto Kołobrzeg oczami opozycji.


Politycy i działacze opozycji skarżą się, że tak rzadko występują w mediach, choć mają tyle do powiedzenia. Oczywiście, są takie postaci, jak Krzysztof Plewko, które wśród mikrofonów i kamer goszczą często, ale i tacy, jak Dorota Oyedemi, której zdarza się to rzadko. Teraz to się zmieni. Zaproponowaliśmy politykom i działaczom opozycji środowe spotkania w naszym studio w Miastokolobrzeg.tv. Tematów zapewne nie zabraknie. Naszym gościem w środę 6 marca będzie właśnie Krzysztof Plewko, szef Ekologicznego Kołobrzegu, a także przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 4. Zapraszamy

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama