Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Już po raz 7 Stowarzyszenie Młodzi Demokraci Kolo Lokalne w Kołobrzegu będzie pomagać wypełniać zeznania podatkowe do Urzędu Skarbowego.

 


Akcja będzie przeprowadzana w każdy piątek począwszy od 22 lutego w biurze Platformy Obywatelskiej przy ulicy Granicznej 6, w godzinach od 16.15 od 18.15.

Osoby, które udają się do siedziby Platformy Obywatelskiej proszone są o wzięcie ze sobą PITa od pracodawców /ZUSu/, Urzędu Pracy, itd., oraz wszelkich dokumentów potrzebnych do odliczenia ulgi: faktury za Internet, pesele dzieci, zaświadczenie ze krwiodawstwa o ilości oddanej krwi, itp. Co ważne, w tym roku będziemy również pomagać rozliczać PITa przez Internet, co nie wymaga stania w kolejce w Urzędzie Skarbowym, a zwrot nadpłacanego podatku otrzymuje się w ciągu 1 tygodnia od elektronicznego złożenia PITa. Osoby, które będą chciały złożyć PIT przez Internet proszone są o zabranie ze sobą PITa za rok 2011.

Jak podczas każdej naszej akcji z rozliczeniem  PITów namawiamy także podatników do przekazywania 1% swojego podatku na cel charytatywny – w tym roku wspieramy budowę Hospicjum Stacjonarnego w Kołobrzegu.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama