Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, Dzień Kobiet w SIXTO: zapraszamyUwaga na piątek! Dla fanów muzyki klubowej kolejna gratka - za konsoletą Sound Players. Atrakcja dla Pań: profesjonalna sesja fotograficzna.


NASZA NIESPODZIANKA NA DZIEŃ KOBIET:
Na małej sali utworzymy studio fotograficzne w którym dziewczyny będą mogły zrobić sobie sesję fotograficzną pod okiem profesjonalistki : Wizaż i foto - Joanna Van Fenema. Zapraszamy na jej profil: facebook.com/fotograf.wizazysta.charakteryzator.

Panie wstęp free w piątek i sobotę. Zapraszamy!

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama