Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

25.03 o godz. 16 w sali hotelu Baltic Plaza odbędzie się spotkanie z doktor Hanną Tchórzewską z Instytutu Onkologii w Warszawie pod hasłem „Rak piersi, diagnoza i co dalej”.


Zapraszamy przede wszystkim kobiety które mogą zachorować na raka piersi lub już chorują. Spotkanie poświęcone będzie możliwościom zapobiegania i wczesnego diagnozowania, ale również postępowania w czasie choroby i w okresie rehabilitacji po leczeniu nowotworu.

Dr Hanna Tchórzewska autorka wielu prac z dziedziny rehabilitacji  oraz jedna z twórczyń systemu rehabilitacji w onkologii poprowadzi spotkanie oraz odpowie na pytania  dotyczące profilaktyki i postępowania w raku piersi.

Hotel balticplaza medi spa &fit **** zaprasza na cykliczne spotkania poświęcone  zdrowiu i profilaktyce chorób. Po spotkaniu  fizjoterapeuci  będą do dyspozycji zainteresowanych osób odpowiadając na pytania.  Przedstawimy również możliwości prowadzenia rehabilitacji w różnych schorzeniach.

Wszystkich zainteresowanych  serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Terminy i tematy kolejnych spotkań :
- 15 kwietnia 2013 r. godz.16.00 - 17.30 poniedziałek spotkanie z dr Eweliną Żyżniewską-Banaszak " Osteoporoza fakty i mity"
- 13 maja 2013 r.godz.16.00 - 17.30 poniedziałek spotkanie z dr Eweliną Żyżniewską-Banaszak " Abc kondycji i zdrowia

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama