Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jeden bilet na dwa mecze KotwicyNajbliższe mecze na własnym parkiecie Kotwica Kołobrzeg rozegra tuż przed Świętami Wielkanocnymi. Jeden bilet za 10 zł będzie obowiązywał na dwa mecze.


W czwartek 28 marca o godzinie 19.00 Czarodzieje z Wydm będą podejmować drużynę Jeziora Tarnobrzeg, a w sobotę 30 marca o godzinie 15.00 kołobrzeska drużyna zmierzy się z Rosą Radom. Przedsprzedaż biletów ruszy w Klubie w poniedziałek 25 marca (w godzinach 9-15). Jeden bilet w cenie 10 zł będzie obowiązywał na obydwa mecze. W dniu meczu z Jeziorem bilety będą dostępne od godziny 17.00 w kasach hali Milenium. W sobotę od godziny 13.00.

 

Jeden bilet na dwa mecze Kotwicy

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama