Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, telewizja cyfrowa20 maja 2013 r. w naszym rejonie telewizja cyfrowa zastąpi telewizję analogową. Przełom? Na pewno. Pytanie tylko, czy nie przyjdzie nam za to słono zapłacić (reklama).


O to mogą się postarać akwizytorzy. Jedną z ich "broni" w walce o klienta jest kłamstwo. Czy istnieje jakiś sposób na to, aby nie zrobili nas w przysłowiowego balona?

Telewizja cyfrowa niesie spore korzyści dla odbiorcy. Większa liczba kanałów, zamiast obecnych kilku, ma ich być ponad 20 (w chwili obecnej jest ich 15), lepsza jakość obrazu i dźwięku. "Śnieżenia" i "odbicia" odejdą w niepamięć, a szmer z głośników przejdzie do lamusa. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że z naszej niewiedzy korzystają różnej maści naciągacze, którzy chcą na nas nieuczciwie zarobić. Telewizja cyfrowa jest zupełnie darmowa, a do jej odbioru wystarczą nowsze modele telewizorów czy też specjalny dekoder DVB-T.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz aby ułatwić przejście na cyfrowy system telewizji w naszym mieście, otwarty został oddział firmy zajmującej się elektroniką użytkową ELTROX.PL. W oddziale uzyskamy wszelkich i niezbędnych informacji na temat przejścia na odbiór cyfrowy oraz zakupimy sprzęt niezbędny do cyfrowego odbioru telewizji naziemnej. Firma specjalizuje się także w dostosowywaniu, o ile jest taka potrzeba, istniejących instalacji antenowych do odbioru telewizji cyfrowej. Oprócz tego ELTROX.PL zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych instalacji monitoringu wizyjnego, sieci komputerowych (internetowych), systemów alarmowych i domofonowych oraz automatyką bram.

Siedziba firmy mieści się w Kołobrzegu przy ul. Jedności Narodowej 27B (vis-à-vis ul. Rolnej – dojazd do energetyki). Placówka otwarta jest w dni powszednie od godziny 9 do 17, natomiast w soboty od godziny 10 do godziny 15.

Kontakt do firmy:

tel. 605889737
tel. 943544252

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama