Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, Kołobrzeg za 50%Zapraszamy całą branżę hotelarsko - gastronomiczną i nie tylko do wzięcia udziału w kolejnej, słynnej już w Polsce akcji - Kołobrzeg za 50%. Deklaracje do piątku 5.04.


Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w akcji promocyjnej Kołobrzeg za 50%. Idąc za doświadczeniem zeszłorocznym proponujemy Państwu dwie edycje akcji - wiosenną i jesienną. Najbliższą zaplanowaliśmy na weekend 19-21.04.2013 r., natomiast kolejną na weekend październikowy tj. 18-20.10.2013 r. Formuła i zasady akcji nie ulegają zmianie, pragniemy zachęcić Państwa do obniżenia cen wybranych produktów i usług podczas promocyjnych weekendów. Z każdą edycją obserwujemy wzrost zainteresowania ofertą Kołobrzegu podczas promocyjnego weekendu - w ostatniej odsłonie udział wzięło ponad 2000 osób. Jest to więc doskonała szansa na poprawienie Państwa wyników finansowych w tzw. „martwym okresie”. W tym roku położyliśmy duży nacisk na promocje „weekendu za 50%” w miastach powyżej 500 tys. osób w Polsce i w Niemczech. Bazując na doświadczeniach poprzednich edycji to właśnie osoby z tych obszarów korzystały z naszej oferty najczęściej. Wśród tych klientów najliczniejsza była grupa kobiet po 45 roku życia. Z oferty mogą również korzystać mieszkańcy Kołobrzegu, dlatego akcja będzie również reklamowana w naszym mieście.
Wzięcie udziału w akcji nie wiąże się dla Państwa z żadnymi kosztami. Oczekujemy jedynie przygotowania specjalnej oferty rabatowej na Państwa usługi czy produkty. Państwa oferta zostanie opublikowana na stronie internetowej www.klimatvcznykolobrzeq.pl oraz umieszczona na innych materiałach promocyjnych dedykowanych akcji.

Zgłoszenia udziału Państwa firmy proszę kierować na adres:
kolobrzegza50@iventor.pl
Zgłoszenie powinno zawierać:
- opis oferty rabatowej (przygotowany w programie Word)
- maksymalnie 2 zdjęcia (np. budynek, lokal, logo).

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama