Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, maratonTrasa biegu prowadzi ścieżką rowerową z Kołobrzegu do Gąsek (start i meta przy Hotelu Pro-Vita), zaś nawrót odbędzie się przy latarni morskiej w Gąskach.


Grupa kołobrzeskich maratończyków: Claudia Rubanowicz, Zbigniew Malinowski, Przemysław Kiełkowski i Ryszard Kaleciński wspólnie z Fundacją Kołobrzeg Polskie Centrum SPA organizują pierwszy kołobrzeski maraton (dystans 42, 195 km). Już od kilku miesięcy trwają spotkania sztabu organizacyjnego imprezy, która odbędzie się 5 maja. Mocno zaangażowana w pracę nad tą imprezą jest Fundacja Polskie Centrum SPA na czele z Wojtkiem Furmankiem i Adamem Hokiem. Już na tą chwilę zapisanych jest ponad 155 biegaczy, organizatorzy planują, że w pierwszym biegu udział weźmie około 200 osób. Maraton Kołobrzeski to niejedyny produkt.

Całość imprezy to "KOŁOBRZESKI FESTIWAL ZDROWIA”. Fundacja Polskie Centrum SPA i Stowarzyszenie Kołobrzeg Morzem Sportów planuje następne imprezy promujące zdrowy i aktywny tryb życia w Kołobrzegu.  Organizatorzy już dziękują sponsorom bez , których nie odbyła by się ta impreza m.in. Fundacji Polskie Centrum SPA,  Hotelowi PRO-VITA,  Prezydentowi Miasta Kołobrzeg Januszowi Gromkowi i wielu innym osobom. Na uczestników biegu czeka wiele niespodzianek, m.in. pamiątkowy medal i koszulka techniczna. Po biegu, przy Hotelu Pro-Vita będzie czekać pyszna zupa  "łosiowa po dygowsku” ufundowana przez wójta Dygowa. Zapraszamy na stronę www.maratonkolobrzeg.pl.

 

informacje kołobrzeg, maraton

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama