Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, stadion, meczZapraszamy po odbiór wejściówek na mecz Polska - Dania w ramach Turnieju UEFA Development U-16, który odbędzie się w sobotę 13 kwietnia o godz. 19:00.


Mecz zostanie rozegrany na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka. Wejściówki można nabyć nieodpłatnie w recepcji kompleksu Milenium w godz. 07:00 - 24:00, podając imię nazwisko oraz nr PESEL.

UEFA Development to przedsięwzięcie, które stanowi jeden z elementów promocji i rozwoju piłki nożnej w Europie. Jest wyraźną i bezpośrednią odpowiedzią na sygnały płynące z organizacji członkowskich UEFA o rosnącym zainteresowaniu partnerskimi turniejami młodzieżowymi. Według władz UEFA,  tego typu turnieje są istotnym bodźcem rozwojowym oraz jednym z decydujących etapów w drodze do rozpoczęcia profesjonalnej ścieżki kariery.

Ideą przyświecającą organizacji międzynarodowych rozgrywek, jest nie tylko możliwość rozwoju indywidualnych umiejętności, integracji z członkami reprezentacji ale również konfrontacji z poziomem wyszkolenia zawodników z innych krajów, dzielenia się doświadczeniem oraz współzawodnictwa w międzynarodowej atmosferze. Władze UEFA wyraźnie podkreślają edukacyjne walory tego typu doświadczeń głównie ze racji wielopłaszczyznowości wpływu na rozwój młodego pokolenia piłkarskich elit.

Rozgrywki U-16 odbywają się w całej Europie w okresie od kwietnia do czerwca 2013 roku. W Polsce UEFA, Polski Związek Piłki Nożnej oraz Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej współorganizuje rozgrywki czterech reprezentacji: Danii, Litwy, Norwegii i Polski. Ponad 80 młodych piłkarzy rozegra spotkania w następujących zachodniopomorskich miastach: Kołobrzegu, Koszalinie, Szczecinku i Trzebiatowie. Turniej będzie okazją do przygotowania  reprezentacji do eliminacji do Mistrzostw Europy do lat 17, które odbędą się jesienią.

Współorganizatorem turnieju w Kołobrzegu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, na którego obiekcie zastaną rozegrane dwa spośród sześciu meczów. Biuro organizacyjne oraz miejsce zakwaterowania wszystkich uczestników zlokalizowane będzie również w naszym mieście.

Obydwa mecze, które odbędą się w Kołobrzegu można obejrzeć nieodpłatnie na Stadionie Miejskim. Wejściówki na mecz Polska – Dania, który odbędzie się w sobotę 13.04. o godzinie 19.00, można odbierać w recepcji kompleksu Milenium, podając imię, nazwisko oraz numer PESEL, w godzinach 6.00-24.00. Na poniedziałkowy mecz pomiędzy reprezentacjami Danii i Norwegii, wejściówki nie obowiązują, spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00.

 

informacje kołobrzeg, stadion, mecz

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama