Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kłótnia? Znów się spóźniłeś? Zapomniałeś o rocznicy? - jeśli chcesz odpokutować to… No właśnie - co takiego trzeba zrobić, aby ONA była zadowolona?


…Zaopatrz się w olejki eteryczne, olejki do ciała, świecie zapachowe, płytę z odgłosami natury i zafunduj Twej ukochanej w domu małe SPA...

Albo wystarczy skorzystać ze specjalnej oferty rabatowej już 19-21 kwietnia. Szeroka oferta SPA & Wellness w ramach akcji "Kołobrzeg za 50%" z pewnością pozwoli zrelaksować się na najwyższym poziomie. Więcej informacji co, gdzie i jak znajdziesz na www.klimatycznykolobrzeg.pl.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama