Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, powiatowe centrum pomocy rodziniePowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kołobrzegu realizuje projekt pt. "Jesteśmy aktywni". Rekrutacja do tego przedsięwzięcia trwa do 30 kwietnia.


Projekt „Jesteśmy aktywni” jest realizowany w partnerstwie z Ośrodkami Pomocy Społecznej powiatu kołobrzeskiego oraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Kołobrzegu, a Liderem projektu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kołobrzegu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kołobrzegu, ul. Kamienna 3 lub pod nr tel. 094 35 48 066 oraz na stronę internetową www.aktywni.kolobrzeg.pl Rekrutacja trwa do 30.04.2013 r. Udział w projekcie jest bezpłatny.

 

informacje kołobrzeg, powiatowe centrum pomocy rodzinie

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama