Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Grota solna? Jazda konna? Może Oceanarium? A może Summer Car – wycieczka po Kołobrzegu ekopojazdem z lektorem opowiadającym o historii miasta?


Wygląda na to, że tegoroczna oferta na Kołobrzeg za pół ceny będzie naprawdę różnorodna. Zaglądajcie na stronę akcji i wybierzcie coś dla siebie. Byliście już w Muzeum Oręża Polskiego? Jeśli nie, to Kołobrzeg za pół ceny będzie znakomitym pretekstem - 19-21 kwietnia 2013 cena biletu wstępu: 8 zł/osoby, a w sobotę zupełnie za darmo na wystawy stałe! Więcej informacji znajdziecie na stronie akcji. W tym roku "Kołobrzeg za pół ceny" będzie można spędzić wyjątkowo aktywnie! PAJAMAD SQUASH I FITNESS zapraszają na grę w squasha w obniżonej cenie o 50%. Każdy dostanie coś dla siebie i to tylko za 50% ceny.

Więcej informacji co, gdzie i jak znajdziesz na www.klimatycznykolobrzeg.pl.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama