Scattered Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 marca 2023    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
29 marca 2023    
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Z nadejściem wiosny, większą uwagę przywiązujemy do swojego wyglądu, odsłaniamy partie ciała, które przez ostatnich kilka miesięcy były zakryte (tekst sponsorowany).


Wiosna to odpowiedni moment, aby rozpocząć walkę z cellulitem, tkanką tłuszczową, czy popracować nad wymodelowaniem sylwetki. Zatem warto obudzić ciało i zadbać o dobrą formę oraz pogodę ducha. Powitajcie ją z nami, zyskując świeży i promienny wygląd. W dbałości o kondycję skóry twarzy i ciała proponujemy zabiegi  radiofrekwencji. To najskuteczniejszy lifting twarzy  bez użycia skalpela dla wszystkich Pań i Panów. Po zabiegu skóra twarzy jest napięta, a  zmarszczki zredukowane, modeluje się owal twarzy, podbródek i szyja. Radiofrekwencja to też jedyny rodzaj bezpiecznego i efektywnego zabiegu ujędrniania skóry brzucha i redukcji cellulitu pośladków i ud. Wybierz dowolna okolicę ciała i ciesz się odmłodzonym, zdrowym ciałem. Teraz przy wykupieniu serii zabiegów radiofrekwencji na ciało mamy dla naszych klientów prezent w postaci serii zabiegów odchudzających brzuch.

Wiosna to nie tylko walka z nadmiarem kilogramów, które przybyły w czasie zimy niemal „znikąd”. To także okazja na ponowne podzielenie się ze światem jedną z najbardziej atrakcyjnych części ciała – stopami. Noszenie zakrytych butów często sprzyja zaniedbywaniu stóp. Po tak długim okresie zaniedbania efekt po zabiegu pedicure jest zazwyczaj spektakularny i robi wrażenie na wszystkich.

Zapraszamy również do skorzystania z naszego salonu fryzjerskiego, który został wyróżniony niedawno przez firmę Loreal tytułem SALON EXPERT. Tytuł ten jest przyznawany salonom , które w szczególny sposób dbają o jakość usług. Na wiosnę do każdej koloryzacji włosów mamy prezent  w postaci sauny na włosy.

Zapraszamy i do zobaczenia.

„Gałązka Oliwna”
ul. Mariacka 12
tel. 943512382
www.galazkaoliwna.pl

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama