Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, kibice, mecz, stargard- Jesteśmy jak wirus, rozprzestrzeniamy się szybko - teraz miłością do swojego klubu zarazimy cały Stargard - piszą kołobrzescy kibice o meczu wyjazdowym.


Takim wyjątkowym hasłem Stowarzyszenie Kibiców Nasza Kotwica zaprasza wszystkich fanów futbolu na wyjazdowe spotkanie do Stargardu Szczecińskiego. Mecz oprócz święta na trybunach będzie miał jeszcze jeden bardzo ważny aspekt - sportowy. Zwycięzca tego spotkania przybliży swoje szanse do walki o II ligę. Podopieczni Wiesława Bańkosza, aby o tym myśleć muszą z stadionu przy ul. Ceglanej wywieźć 3 punkty.

Jak czytamy w nadesłanym przez SKNK komunikacie - wszyscy chętni którzy chcą wybrać się  na wyprawę do pobliskiego Stargardu powinni się stawić w najbliższą sobotę 11 maja o godz.12.00 na parkingu przy stadionie im. Sebastiana Karpiniuka.

Koszt wyjazdu to kwota 30 zł. W cenę wliczony jest bilet wstępu na stadion w Stargardzie Szczecińskim. Zapraszamy wszystkich fanów futbolu, którzy chcą to spotkanie obejrzeć na żywo - apelują kibice.

 

informacje kołobrzeg, kibice, mecz, stargard

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama