Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, znakowanieKomenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu zaprasza do znakowania rowerów i innych przedmiotów wartościowych w ramach programu „Świadomi i Bezpieczni”.


Celem znakowania przez Komendę Powiatową Policji w Kołobrzegu jest ograniczenie liczby kradzieży przedmiotów wartościowych. Informujemy, iż  znakowanie rowerów oraz innych przedmiotów wartościowych odbywa   się w następujących dniach i godzinach:
wtorek w godz. 14.00 – 15.30
czwartek w godz. 14.00 – 18.00
w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu przy ul. Kilińskiego w pok. 115.

Informujemy również, iż przedmioty oznakować mogą tylko osoby pełnoletnie,które przedstawią dowód tożsamości i dokument poświadczający, że są właścicielami danego przedmiotu (dowód zakupu, karta gwarancyjna, itp.)

Rowery znakowane będą za pomocą urządzenia ENGRAWER. Jest to przyrząd posiadający ostrze z twardego metalu, który wnika w materię (np. inny metal, plastik, szkło), trwale zmieniając jego strukturę. Wykonanego w ten sposób znaku praktycznie nie da się usunąć. Pozostałe przedmioty wartościowe nie będące narażone na działanie czynników zewnętrznych np. laptopy znakowane będą za pomocą flamastra, który można odczytać tylko  w świetle UV.

Właściciel przedmiotu otrzyma certyfikat poświadczający legalność znakowania.

 

informacje kołobrzeg, znakowanie

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama