Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, znakowanieKomenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu zaprasza do znakowania rowerów i innych przedmiotów wartościowych w ramach programu „Świadomi i Bezpieczni”.


Celem znakowania przez Komendę Powiatową Policji w Kołobrzegu jest ograniczenie liczby kradzieży przedmiotów wartościowych. Informujemy, iż  znakowanie rowerów oraz innych przedmiotów wartościowych odbywa   się w następujących dniach i godzinach:
wtorek w godz. 14.00 – 15.30
czwartek w godz. 14.00 – 18.00
w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu przy ul. Kilińskiego w pok. 115.

Informujemy również, iż przedmioty oznakować mogą tylko osoby pełnoletnie,które przedstawią dowód tożsamości i dokument poświadczający, że są właścicielami danego przedmiotu (dowód zakupu, karta gwarancyjna, itp.)

Rowery znakowane będą za pomocą urządzenia ENGRAWER. Jest to przyrząd posiadający ostrze z twardego metalu, który wnika w materię (np. inny metal, plastik, szkło), trwale zmieniając jego strukturę. Wykonanego w ten sposób znaku praktycznie nie da się usunąć. Pozostałe przedmioty wartościowe nie będące narażone na działanie czynników zewnętrznych np. laptopy znakowane będą za pomocą flamastra, który można odczytać tylko  w świetle UV.

Właściciel przedmiotu otrzyma certyfikat poświadczający legalność znakowania.

 

informacje kołobrzeg, znakowanie

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama