Scattered Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 marca 2023    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
29 marca 2023    
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, sailor, barOto na mapie Kołobrzegu pojawiło się nowe, warte uwagi miejsce. Sailor BAR to lokal zapraszający również na wydarzenia kulturalne i artystyczne.


Położony w pięknym kołobrzeskim porcie jachtowym od pierwszego wejścia urzeka swoim klimatem. Miejsce, w którym wszelacy wodniacy poczują się jak u siebie, ale również każdy inny, kto trafi w nasze progi będzie chciał tu wracać. W nadchodzące letnie dni mogą Państwo podziwiać niezapomniany i magiczny widok jachtów z naszego tarasu, rozkoszując się wybornym drinkiem przy zachodzie słońca, czy też poranną kawą, podziwiając uroki tego miejsca, które na długo pozostanie w Państwa pamięci. Wysoki standard w połączeniu ze swojskością sprawiają, że jest to lokal klasowy, ale dla wszystkich.

Za naszym barem, markowe trunki w szerokiej ofercie oraz właściwi ludzie, którzy odpowiedzą na życzenie klienta wysoką, jakością podawanych drinków.

Wkrótce pełną parą zafunkcjonuje nasza kuchnia, która poza zaoferowaniem wyśmienitych smaków okaże się także… Niespodzianką!

Poza realizacją najróżniejszych interesujących wydarzeń muzycznych jak i związanych z wieloma innymi sztukami oferujemy Państwu możliwość organizacji w naszych wnętrzach różnego rodzaju eventów. Konferencje, wykłady, prezentacje, bankiety, spotkania integracyjne i okolicznościowe to tylko zarys tego, co możemy zaproponować. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, elastyczni w rozmowach i pomocni w całościowej organizacji i realizacji imprez.

Zapraszamy!

Najbliższe nadchodzące wydarzenia:
- 18 Maja: Festiwal Szantowy „Na Fali”
- 24 Maja: Klimatyczny Recital Soulowej Wokalistki Pauliny Lendy z towarzyszeniem gitarzysty Piotra Krakowskiego + zabawa przy czarnych rytmach

facebook.com/SailorBarKolobrzeg

tekst sponsorowany

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama