Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, konferencjaZapraszamy przedstawicieli firm z sektora MSP i edukacji na konferencję w temacie "Informatyka w edukacji i biznesie": 3 czerwca, godz. 9.00 Hotel Diva SPA.


Prowadząc zarówno działalność edukacyjną jak i biznesową nie można obyć się bez informatyki. W dobie szybkiego postępu technicznego, należy szczególnie uważnie posługiwać się obecną technologią. Z myślą o przybliżeniu Państwu niektórych z najlepszych rozwiązań, mogących przydać się w codziennej pracy organizujemy niniejszą Konferencję IT. W trakcie tej konferencji pragniemy przybliżyć i zainteresować Państwa m.in. zagadnieniem:
- skutecznej ochrony antywirusowej
- nowoczesnych technologii wydruku
- ultrabooków zainspirowanych przez Intel
- rozwiązań UTM chroniących sieć lokalną na styku z internetem
- pamięci masowych NAS
- rozwiązań „gwarantowanego zasilania”.

Oprócz prezentacji teoretycznych omawianych zagadnień, przewidziano pokazy praktyczne. Każdy obecny, będzie mógł osobiście zobaczyć, dotknąć prezentowane rozwiązania, oraz porozmawiać z przedstawicielami producentów, z którymi współpracujemy. Odpowiedzą oni na szereg pytań dotyczących oferowanych rozwiązań. Wszelkie prezentowane urządzenia i rozwiązania są dostępne poprzez naszą firmę. Dodatkowo dla każdego obecnego przewidziano drobny upominek, a dla obecnych zaproszonych firm i placówek edukacyjnych przewidziano specjalne oferty. Wśród obecnych będą również do wygrania drobne nagrody. Jesteśmy przekonani, iż obecność na tej II Kołobrzeskiej Konferencji IT, przyniesie dla Państwa wymierne korzyści. Pełną agendę oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www.konferencjaIT.pl.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama