Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, samooborna, matkaJak co roku nasz Szczerek Fight Team Kołobrzeg na sportowo świętuje Dzień Matki i zaprasza wszystkie panie i mamy na wtorkowy trening samoobrony.


Ich zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze! Dlatego już 28 maja zapraszamy na darmowy trening samoobrony dla mam! Zapraszamy wszystkie panie które chcą czuć się bezpiecznie. W tym roku mamy wsparcie kolegów z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Z ich udziałem postaramy się wyjaśnić naszym mamom zasady bezpieczeństwa oraz sposoby zachowania w określonych sytuacjach.

 

informacje kołobrzeg, samooborna, matka

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama