Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wystawa, wysocki, mosirOd czwartku 30 maja zapraszamy do holu głównego kompleksu Milenium na wystawę fotograficzną „Kołobrzeg w czterech porach roku” Zygmunta Wysockiego.


Jak mówi sam autor: - Starałem się ukazać Kołobrzeg jako miasto pełne zieleni i przyjazne dla odwiedzających je gości. Miasto, które jest atrakcyjne nie tylko latem, ale przez cały rok.
Na zdjęciach zobaczymy ukwiecone parki i skwery, zabytki architektury oraz tereny portowe. Zygmunt Wysocki wystawia swoje prace w Galerii Milenium już po raz czwarty. W ubiegłych latach były to następujące wystawy: „Berlin Pankow w sepii i kolorze” w 2007 roku, „Łączy nas Bałtyk” w 2008 roku oraz „Zjednoczone Emiraty Arabskie – tradycja i nowoczesność” w 2009 roku.

 

informacje kołobrzeg, wystawa, wysocki, mosir

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama