Broken Clouds

-2°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, cisza jak taLaureat kołobrzeskiego "Pegaza" - zespół "Cisza Jak Ta" wystąpi w niedzielę 2 czerwca o godz. 17.00 w Regionalnym Centrum Kultury. Warto posłuchać...


Zaprezentujemy kołobrzeskiej publiczności najważniejsze zdaniem Słuchaczy, wybrane w plebiscycie piosenki z dziesięcioletniej działalności artystycznej, oraz oczywiście większość utworów premierowych z najnowszej płyty zatytułowanej "Wuka".

Ponieważ z uwagi na wcześniej zaplanowane wcześniej koncerty nie mogliśmy przyjąć zaproszenia na uroczystą galę przyznania nam Kołobrzeskich Pegazów Kultury - koncert ten - mamy nadzieję - będzie równocześnie rekompensatą dla kołobrzeskiej Publiczności za naszą nieobecność :)

Jest nam niezmiernie miło, że kapituła plebiscytu złożona z dziennikarzy i redaktorów dostrzegła i nagrodziła tym prestiżowym wyróżnieniem nasz skład. Przez owe dziesięć lat nagraliśmy 6 płyt, komponując i rejestrując niemal 70 utworów do wierszy polskich poetów i własnych, autorskich tekstów. Zagraliśmy w całej Polsce ponad 400 koncertów, w tym w tak renomowanych salach jak krakowska Rotunda, poznańska sala wielka Zamku Cesarskiego czy warszawska Stodoła.

Obecnie zespół występuje w stałym składzie, na którego instrumentarium składają się 3 gitary, perkusja, flet poprzeczny, skrzypce, saksofon i 5 wokali.

Nasza poprzednia płyta „Nasze Światy” została okrzyknięta Poetycką Płytą Roku w opiniotwórczej audycji radiowej Baza Ludzi z Mgły. Mamy nadzieję, że nasze najnowsze wydawnictwo również spodoba się mieszkańcom Kołobrzegu:)

Serdecznie zapraszamy Was na poetycką wędrówkę szlakami słów najpiękniejszych… Cena biletu to 20 zł.

 

informacje kołobrzeg, cisza jak ta

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama