Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, cisza jak taLaureat kołobrzeskiego "Pegaza" - zespół "Cisza Jak Ta" wystąpi w niedzielę 2 czerwca o godz. 17.00 w Regionalnym Centrum Kultury. Warto posłuchać...


Zaprezentujemy kołobrzeskiej publiczności najważniejsze zdaniem Słuchaczy, wybrane w plebiscycie piosenki z dziesięcioletniej działalności artystycznej, oraz oczywiście większość utworów premierowych z najnowszej płyty zatytułowanej "Wuka".

Ponieważ z uwagi na wcześniej zaplanowane wcześniej koncerty nie mogliśmy przyjąć zaproszenia na uroczystą galę przyznania nam Kołobrzeskich Pegazów Kultury - koncert ten - mamy nadzieję - będzie równocześnie rekompensatą dla kołobrzeskiej Publiczności za naszą nieobecność :)

Jest nam niezmiernie miło, że kapituła plebiscytu złożona z dziennikarzy i redaktorów dostrzegła i nagrodziła tym prestiżowym wyróżnieniem nasz skład. Przez owe dziesięć lat nagraliśmy 6 płyt, komponując i rejestrując niemal 70 utworów do wierszy polskich poetów i własnych, autorskich tekstów. Zagraliśmy w całej Polsce ponad 400 koncertów, w tym w tak renomowanych salach jak krakowska Rotunda, poznańska sala wielka Zamku Cesarskiego czy warszawska Stodoła.

Obecnie zespół występuje w stałym składzie, na którego instrumentarium składają się 3 gitary, perkusja, flet poprzeczny, skrzypce, saksofon i 5 wokali.

Nasza poprzednia płyta „Nasze Światy” została okrzyknięta Poetycką Płytą Roku w opiniotwórczej audycji radiowej Baza Ludzi z Mgły. Mamy nadzieję, że nasze najnowsze wydawnictwo również spodoba się mieszkańcom Kołobrzegu:)

Serdecznie zapraszamy Was na poetycką wędrówkę szlakami słów najpiękniejszych… Cena biletu to 20 zł.

 

informacje kołobrzeg, cisza jak ta

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama