Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, forum, samorząd, województwo9 Forum po raz pierwszy odbędzie się w mieście nad Parsętą. To wielkie wydarzenie gospodarcze i naukowe. Patronuje mu portal Miastokolobrzeg.pl.


Tegoroczne Forum odbywa się pod hasłem "Wzrost i rozwój potencjału Europy poprzez inwestycje w innowacyjną i konkurencyjną gospodarkę regionów”. Przedsięwzięcie, realizowane od 2004 roku w formie dwudniowej konferencji, stwarza okazję do bezpośredniej wymiany idei i doświadczeń na temat funkcjonowania, współpracy i finansowania samorządów. Co roku konferencja gromadzi przedstawicieli wszystkich szczebli administracji publicznej, środowiska naukowego i gospodarczego. Do udziału w Forum są zapraszani przedstawiciele krajów członkowskich Unii Europejskiej z basenu Morza Bałtyckiego oraz państw Europy Południowej i Wschodniej. Spotkanie odbywa się w hotelu "Aquarius".

W ramach konferencji, odbędą się 4 panele tematyczne:
1. Jak podnieść atrakcyjność regionów? Skuteczne wykorzystanie potencjału regionów  poprzez inwestycje w naukę i innowacje.
2. Jak prawdziwie połączyć Europę? Usprawnienie międzyregionalnych przepływów podstawą przyspieszenia wzrostu i rozwoju w Europie. Od polityk, poprzez projekty – do wyników.
3. Nie można być mistrzem we wszystkich dyscyplinach. Czas na regionalne specjalizacje.
4. Jak finansować inwestycje w warunkach ograniczeń budżetowych? Zdolność kredytowa samorządu, zarządzanie długiem, alternatywne możliwości finansowania inwestycji.

Pobierz program 9 Forum (kliknij).

Więcej informacji na stronie: www.forumsamorzadowe.wzp.pl.

informacje kołobrzeg, forum, samorząd, województwo

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama