Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, beautyzone, kryolipoPozbyć się nadprogramowych kilogramów i niechcianych centymetrów w obwodzie raz na zawsze? To nie naiwne marzenia... To możliwe! (tekst sponsorowany)


To skutek najnowszej, robiącej prawdziwą furorę w medycynie estetycznej metodzie - kriolipolizie. Zabieg KRYOLIPO sięga po niską temperaturę, aby bezpowrotnie zniszczyć komórki tłuszczowe i uwolnić od ich nadmiaru nasze ciało.

Kriolipoliza jest metodą skuteczną, a także bezpieczną, bo nieinwazyjną. Za pomocą KRYOLIPO można wyraźnie - i raz na zawsze - odchudzić i wysmuklić brzuch, uda, biodra i pośladki. Utrata masy ciała jest trwała - podobnie jak przy liposukcji, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Na czym polega KRYOLIPO? To zamrażanie i tym samym niszczenie podskórnego tłuszczu. Jest on bardzo wrażliwy na temperaturę i obumiera już w temperaturze 0 stopni Celsjusza. KRYOLIPO pozwala niezależnie od diety czy aktywności fizycznej zlikwidować niepotrzebne "zapasy" tłuszczu, poprzez umiejętne, miejscowe wychłodzenie określonych partii ciała. W ten sposób "zamrażana" do temperatury od -5 do -10 stopni tkanka zanika - a to oznacza, że wraz z nią znikają tak trudne do zgubienia fałdki i wałeczki. Komórki tłuszczowe, które uległy rozpadowi pod wpływem niskiej temperatury, usuwane są z organizmu poprzez krew i limfę. W trakcie oczyszczania, podczas kolejnych dni i tygodni z satysfakcją można obserwować wyraźne i trwałe smuklenie sylwetki. KRYOLIPO pozwala pozbyć się "sadełka" z miejsc, które trudno jest wymodelować np. podczas uprawiania sportu - czyli "oponki" z brzucha, "bryczesów" czy wewnętrznej powierzchni ud.

Zabieg KRYOLIPO jest bezbolesny, bezpośrednio po nim można wrócić do zwykłych zajęć.


Przyjdź i sprawdź naszą ofertę.

Najbliższy termin: 8.06.2013 r. Konieczna rezerwacja telefoniczna.

BEAUTYZONE a
Salon urody

mgr kosmetolog
Beata Orłowska

Kołobrzeg, ul. Chopina 16A
Tel. 94 354 79 14
508 294 049

www.beautyzone-kolobrzeg.pl

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama