Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wielu miało okazję poznać Henryka J. Sienkiewicza zwanego Listwą. Widać go na trasach wyścigów i maratonów rowerowych - zawsze walczący.


Znają go także interesujący się techniką rowerową - to twórca i właściciel Firmy Luxtech , człowiek, który zaczynając do zera, stał się znaczącym producentem komponentów karbonowych (w tym ram rowerowych).

Dziś nasz kolega i przyjaciel staje przed najpoważniejszą próbą. Zdiagnozowano u niego bardzo poważną, źle rokującą, chorobę. W najbliższy czwartek przejdzie zabieg, który, jeśli się powiedzie, okaleczy go trwale. Potrzebna będzie długa i kosztowna rehabilitacja. Jedyny żywiciel rodziny (trójka małych dzieci, dwoje dorosłych) straci możliwość zarobkowania. Będzie mu potrzebny upór i serce do walki, które zawsze mu towarzyszyły na trasie rowerowej.

Wspierajmy go w tej ciężkiej próbie. Jeśli ktoś może i będzie miał taką potrzebę serca, to proszę o wpłatę (nawet symboliczna kwota pomoże):

Henryk Sienkiewicz Luxtech
Wartkowo
12 1140 2004 0000 3102 4647 7389
"Walka o jutro"


Koleżanki i koledzy z Kołobrzeskiego Towarzystwa Cyklistów

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama