Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, studium sesja, zapowiedźPlatforma jest już zmęczona sporami o zapisy studium. Opozycja wręcz przeciwnie - dla niej to wymarzona okazja do punktowania opcji rządzącej... Sesja od 10.00.
Krzysztof Plewko z Ekologicznego Kołobrzegu już dziś zapowiedział zaskarżanie studium. To tylko podgrzewa emocje wokół projektu uchwały, któremu w całości poświęcona jest środowa sesja Rady Miasta. Opozycja będzie chciała odroczenia głosowania, ale te wnioski są raczej na pewno skazane na niepowodzenie. Platforma jest zdecydowana na procedowanie studium i rozpatrzenie poprawek, które negatywnie rozpatrzył prezydent. To też wzbudzi ogromne emocje, także dlatego, że procedura jest dość skomplikowana. Całość będzie można na żywo obejrzeć na portalu Miastokolobrzeg.pl.

Porządek obrad XXXIV sesji Rady Miasta Kołobrzeg, która odbędzie się w dniu 12 czerwca 2013 roku o godz. 10.00 w dużej sali konferencyjnej Urzędu Miasta Kołobrzeg - ulica Ratuszowa 13.

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.
2. Sprawozdanie Prezydenta Miasta z wykonania uchwał Rady oraz informacje o przeprowadzonych przetargach.
3. Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Kołobrzeg:
- rozpatrzenie uwag nieuwzględnionych przez Prezydenta Miasta a wniesionych do projektu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Kołobrzeg
- podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Kołobrzeg wraz z rozstrzygnięciem o sposobie rozpatrzenia ww. uwag
4. Interpelacje i zapytania radnych oraz odpowiedzi
5. Wolne wnioski i informacje
6. Zamknięcie sesji

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama