Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, mec, konkursMiejska Energetyka Cieplna zaprasza uczniów do wzięcia udziału w V edycji konkursu "Kołobrzeg Pełen Ciepła". W tym roku można wykonać zdjęcia lub film.


W roku bieżącym konkurs odbywa się w zmienionej formule. Pierwsza zmiana polega na rozszerzeniu konkursu o nową kategorię konkursową – film. Uczestnicy konkursu maja do wyboru, złożenie 5 fotografii, lub jednego filmu o długości do 3 minut. Kolejną zmianą jest umożliwienie uczestnictwa w konkursie młodzieży wszystkich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Prace konkursowe należy dostarczyć w terminie nie późniejszym niż 03.10.2013 r. Wszelkie informacje konkursu wraz z regulaminem konkursu dostępne są na naszych stronach internetowych www.mec.kolobrzeg.pl oraz www.kolobrzegpelenciepla.pl  pn. „Kołobrzeg pełen ciepła. Fotografia i film”.  Organizatorzy proszą o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem. Konkursowi patronuje prezydent Kołobrzegu i starosta Powiatu Kołobrzeskiego.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama