Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, gromek, absolutorium, kwiatyW środę, radni pochylą się nad absolutorium dla prezydenta Janusza Gromka. My, w piątek o godz. 8.15 pochylimy się nad tym z samym prezydentem.


Już w piątek o 8.15 Robert Dziemba i Mariusz Wolański będą rozmawiali z Januszem Gromkiem na temat wykonania budżetu i absolutorium, które ma zagwarantowane jak "amen w pacierzu". Zapytamy jednak prezydenta o to, czy Kołobrzeg się rozwija i jak on rozumie ten rozwój, czy mierzyć go powstałymi inwestycjami, czy może jednak dziurami w drogach. A skoro Kołobrzeg się tak dobrze rozwija i ma tak dobrego gospodarza, to może jednak Janusz Gromek powinien dać się wybrać na trzecią kadencję, a jeśli rządzi źle, to może jednak powinno się wesprzeć opozycję przy zwoływaniu referendum? Co na to kołobrzeska gwarancja rozwoju? Na to pytanie postaramy się uzyskać odpowiedź już jutro o 8.15. Zapraszamy.

 

informacje kołobrzeg, gromek, absolutorium, kwiaty

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama