Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, sixtoPierwszy raz w temacie Fashion. Firmy i agencje zaangażowane w ten projekt to agencja modelek La Moddela i agencja imprez Exclusive Night.


Tej nocy piękne modelki na wybiegu prezentujące bieliznę dzienną , wieczorową , awangarda a także sukienki znanego projektanta Roberto Cavalli. Promocja nowego zapachu marki Roberto Cavalli, będą próbki i nagrody w formie oryginalnych zapachów. Do tego mamy bony rabatowe na bieliznę w sklepach „Noce i Dnie”, karnety na siłownię Fitness Woman.

Prawdziwy wybieg, czerwony dywan, modelki i modele. Tej nocy na wejściu zwracamy większą uwagę na estetykę i ubiór... nie zapomnijcie o tym. Muzycznie też będzie inaczej, za konsoletą dj Maxx ( najbardziej znany na Wielkopolskiej scenie muzycznej ) jego wieloletnie doświadczenie sprawi że posmakujemy najfajniejszych, dojrzałych bitów przypomnimy sobie najlepsze sztosy sprzed lat.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama