Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

6 i 7 lipca zaśpiewają muzyczne gwiazdy z Polski i zagranicy. W nadmorskiej scenerii wystąpią m.in. Sylwia Grzeszczak, Ania Wyszkoni, Łukasz Zagrobelny.


Będą też: Poparzeni Kawą Trzy, Rafał Brzozowski i inni. W sobotę odbędzie się koncert „Lato ZET”, a dzień później – „Lato ZET i Dwójki”, który będzie można zobaczyć „na żywo” również w TVP2. Początek transmisji o godz. 20.05.

Wielka multimedialna scena stanie na plaży przy Kamiennym Szańcu. W sobotę w ramach koncertu „Lato ZET” zaśpiewają Łukasz Zagrobelny, którego tegoroczny album „Ja tu zostaję” w niespełna miesiąc od premiery osiągnął status złotej płyty, Ania Wyszkoni uhonorowana SuperNagrodą podczas jubileuszowego 50. KFPP w Opolu oraz zespół Goya doskonale znany z takich przebojów jak „Tylko mnie kochaj”, czy „Smak słów”. Początek godzina 20.00.

Kołobrzeg to również pierwszy z czterech przystanków podczas tegorocznej trasy koncertowej „Lato ZET i Dwójki” organizowanej przez Radio ZET i TVP2. W niedzielny wieczór zobaczymy Sylwię Grzeszczak, która podbiła serca Polaków piosenką „Małe rzeczy”, a jej album „Sen o przyszłości” osiągnął w 2012 roku status podwójnej platynowej płyty. Obok niej wystąpią również grający i śpiewający dziennikarze z zespołu Poparzeni Kawą Trzy, Rafał Brzozowski, który szturmem zdobył listy przebojów piosenką „Tak blisko”, Ryszard Rynkowski, Formacja Nieżywych Schabuff, a także zespół Goya, Ania Wyszkoni, Łukasz Zagrobelny, tegoroczni uczestnicy The Voice of Poland – Michał Sobierajski i Mateusz Grudziński oraz goście specjalni z zagranicy.

Koncert poprowadzą Tomasz Florkiewicz (Radio ZET) oraz Tomasz Kammel (TVP2). Ci, którzy nie zdołają pojawić się 7 lipca na plaży przy Kamiennym Szańcu, będą mogli śledzić transmisję całego wydarzenia na antenie TVP2. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00. Wstęp wolny. Początek transmisji na antenie TVP2 o 20.05. Część druga – godz. 21.05.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama