Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, pies, zaginięciePani Aleksandra apeluje do mieszkańców w sprawie swojego psa. Czworonóg zagubił się w poniedziałek 24 czerwca w okolicy marketu "Sano" na Radzikowie.


Pies waży około 6 kilogramów. Jego maść jest siwo-czarna, jest krótko obcięty. Miał na sobie obrożę czerwoną ze srebrnymi dodatkami bez serduszka, które widnieje na zdjęciu. - Być może ktoś go widział :( - bardzo mi zależy na jego powrocie do domu - pisze nasza Czytelniczka.

W sprawie zaginionego czworonoga można dzwonić pod numer telefonu: 660-781-432, lub napisać e-maila: aleksandra.kiraga@wp.pl.

informacje kołobrzeg, pies, zaginięcie

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama