Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, brico, nagrodyW maju market Bricomarche zorganizował konkurs dla swoich Klientów, w którym zadaniem było stworzenie Eko-logo. Teraz rozdano nagrody (tekst sponsorowany).


Za najlepsze prace czekały wartościowe nagrody w postaci telewizora, pralki, tableta, ekspresu do kawy, roweru i wartościowych bonów. Pomysły uczestników oceniało niezależne jury w Poznaniu (centrali Muszkieterów). Tydzień temu odbyło się oficjalne rozdanie nagród, na które zostali zaproszeni laureaci konkursu. Nagrody były dla wszystkich niespodzianką, ponieważ kto co otrzyma było ogłoszone dopiero w markecie w dniu wręczenia prezentów. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które brały udział w zabawie, gratulujemy wygranych i zachęcamy do aktywnego uczestnictwa podczas następnych konkursów.

 

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama