Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

6 lipca o godz. 16 na Orliku w Siemyślu odbędzie się I Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych pod patronatem starosty kołobrzeskiego.


Drużyny będą grały systemem pucharowym 2x8 min. Dla najlepszych drużyn przygotowano pamiątkowe nagrody oraz puchary, natomiast wyłoniony mistrz otrzyma specjalną nagrodę ufundowaną przez starostę. Po turnieju odbędzie się zabawa taneczna pod chmurką dla uczestników turnieju i wszystkich mieszkańców gminy w klimacie lat 80-90.

Ponadto zostanie przygotowane stoisko gastronomiczne. Wszystkie chętne drużyny proszę o zgłaszanie się do piątku tj. 5 lipca do godz. 18 nr telefonu: 500 208 751.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama