Few Clouds

-0°C

Kołobrzeg

9 lutego 2023    |    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl
9 lutego 2023    
    Imieniny: Apolonia, Eryka, Cyryl

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, plaża, milenium2 lipca po raz kolejny ruszył projekt „Plaża Milenium”. Wzorem roku ubiegłego na plaży na okres sezonu letniego zorganizowane zostało letnie miasteczko.


W miasteczku prowadzone są turnieje, konkursy i zabawy rekreacyjne otwarte dla mieszkańców i turystów. Zapraszamy wszystkich do spędzenia czasu aktywnie na świeżym powietrzu. W każdy wtorek i czwartek odbywają się turnieje siatkówki plażowej, do których zapisywać się można na miejscu od godziny 11.00. Dla najlepszych czekają nagrody rzeczowe! Czekamy również na najmłodszych plażowiczów! Specjalnie dla nich przygotowaliśmy liczne atrakcje, gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Zapraszamy do zabawy i spędzania czasu na sportowo!

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama