Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu i Jacht Klub Morski Joseph Conrad zapraszają na „Urodziny Difura”. Wszystko odbędzie się w sobotę 27 lipca.


Czym jest Difur? To mały jacht, którego historia mocno związana jest z Kołobrzegiem. Difur wyszkolił wiele żeglarskich pokoleń podczas swojej 35-letniej służby. Już w sobotę 27 lipca będziecie mieli okazję spędzić czas na pikniku żeglarskim w Tawernie w kołobrzeskim Porcie Jachtowym. Od godziny 17.00 moc atrakcji dla najmłodszych! Gry, zabawy i konkursy z  Piracką Przygodą, ciepły poczęstunek, a w dalszej części programu występ zespołu szantowego "Majtki Bosmana". Zapraszamy do wspólnych śpiewów i tańców do późnych godzin wieczornych. Do zobaczenia na „Urodzinach Difura”.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama