Light rain

17°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tropem nowej sensacyjnej przygody dr Lecter zaprasza Was na konkurs! Kręci Cię mroczny klimat serialu AXN i nie możesz doczekać się drugiego sezonu? Zobacz!


Wciel się w postać ulubionego bohatera z serialu Hannibal, zrób fotkę swojej charakteryzacji, dania inspirowanego serialem bądź sytuacji, z którą kojarzy Ci się nasza produkcja. Prześlij swoje zdjęcie i wygraj atrakcyjne nagrody! Nie zapomnij zaprosić do zabawy swoich znajomych – to ilość otrzymanych głosów decyduje o Twojej wygranej!

Zasady konkursu:
- polub nasz fanpage (www.facebook.com/SensacyjneLatoFilmow)
- dodaj w aplikacji konkursowej autorskie zdjęcie przedstawiające konkursowy temat
- zbieraj głosy
- 7 osób z największą ilością głosów otrzyma od nas nagrody – do rozdania mamy 3 nagrody główne: aparat Sony, mp3 Sony i słuchawki Sony oraz 4 nagrody pocieszenia

Etapy Konkursu:
Etap I - Rozpoczęcie Konkursu
Zgłoszenia konkursowe są przyjmowane do 11 sierpnia 2013 - 23:59
Etap II - Ogłoszenie Wyników
Wyniki konkursu zostaną opublikowane 15 sierpnia 2013 - 23:59

Link do strony konkursowej: https://apps.facebook.com/megafonikonkurs/2505/?view=main

Organizatorem konkursu jest firma V-Film – producent Kołobrzeskiego Festiwalu Filmowego, organizowanego pod hasłem „Sensacyjne Lato Filmów”.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama